Vypratávanie bytov Bratislava a okolie - Rýchlo a lacno | MP Sťahovanie

Vypratávanie bytov Bratislava a okolie

Sťahujete sa do nového priestoru a potrebujete kompletne vypratať staré priestory? Potrebujete odviezť nábytok, spotrebiče alebo sa zbaviť nepotrebných vecí? Potrebujete vypratať staršiu nehnuteľnosť, pivnicu alebo iný priestor? Potrebujete prepraviť nábytok, spotrebiče, pracovné zariadenia, ťažké bremená, alebo iný náklad? Potrebujete odviezť staré nepotrebné vecí, ktoré vám ostali po sťahovaní? Plánujete vypratať priestor vo svojom meste, v rámci Slovenska alebo dokonca v zahraničí? Neváhajte nás kontaktovať, radi vám so všetkým poradíme a pomôžeme vám s vyprataním akýchkoľvek priestorov. Všetky problémy spojené s kompletným vyprataním priestoru a prepravou vášho nákladu vyriešime za vás.

Majte len tie najväčšie očakávania a my ich naplníme!

Ponúkame komplexné sťahovacie služby a poradenstvo, balenie nábytku, spotrebičov alebo všetkých ostatných sťahovaných vecí

Nerobte si starosti a všetko nechajte na nás. Sme profesionálna sťahovacia firma, ktorá sa okrem sťahovania bytov, domov a kancelárií sústredí aj na kompletné vypratávanie priestorov a následný odvoz rôzneho nákladu, či už ide o prevoz nábytku, spotrebičov, ťažkých bremien, materiálu alebo iného vybavenia bytu, domu, kancelárie alebo inej inštitúcie. Poskytujeme aj poradenstvo a rôzne doplnkové sťahovacie služby ako demontáž a montáž nábytku, inštalácia a odinštalovanie spotrebičov, balenie nábytku do prepravných obalov, ktoré zabraňujú ich poškodeniu, balenie osobných vecí do sťahovacích krabíc, vypratávanie priestorov alebo odvoz a likvidácia starého nepotrebného nábytku, či spotrebičov. Všetky prepravované veci vždy starostlivo zabezpečíme, aby sme predišli ich poškodeniu.

Ak potrebujete zabezpečiť vypratanie priestorov v rámci svojej obce, mesta, Slovenska alebo aj do zahraničia, ste na tom správnom mieste - my urobíme všetko za vás. Je pre nás hračka:

 Odvoz nábytku, elektrických spotrebičov, ťažkého tovaru a nepotrebných vecí
 Prevoz ťažkých a veľkých bremien, preprava nadrozmerného tovaru
 Sťahovanie nábytku, bytov, domov, firiem, inštitúcií
 Odvoz starožitností, odvoz starého nepotrebného nábytku, elektrospotrebičov
 Ekologická likvidácia spotrebičov, nábytku a nepotrebných vecí
 Inštalácia alebo demontáž elektrických spotrebičov
 Montáž a demontáž nábytku, skriniek, postelí
 Zabalenie nábytku alebo iného vybavenia domácnosti do prepravného obalu, ktorý ho chráni pred poškodením
 Zbalenie všetkých osobných vecí do našich krabíc a iných prepravných obalov
 Kompletné vynosenie sťahovaných vecí, ich rozmiestnenie na vami určené miesto
 Kompletné vypratávanie priestorov, domov, bytov, kancelárií, pivníc, starších nehnuteľností a iných priestorov


Toto všetko a ešte omnoho viac pre vás vedia zabezpečiť naši šikovní a vyškolení pracovníci. Všetky problémy spojené s vypratávaním priestorov vyriešime za vás.

Rýchlo, spoľahlivo, za dobrú cenu a najmä bez starostí!

Doplnkové služby

Poskytujeme bezplatne vlastné krabice a možnost balenie nábytku, elektroniky prípadne iných cenností. Zabezpečujeme aj likvidáciu starého nábytku, vybavenia a jeho odvoz.

Služby

Pre váš komfort ponúkame komplexné sťahovacie služby aj poradenstvo.
Môžete sa na nás stopercentne spoľahnúť, vaše veci presťahujeme rýchlo, profesionálne, za dobrú cenu a najmä bez starostí!

Majte len tie najväčšie očakávania a my ich naplníme!
Sme tu pre vás 7 dni v týždni 24h denne.

Neváhajte nás kontaktovať

NEZÁVÄZNÁ CENOVÁ KALKULÁCIA

Ak vás naša ponuka sťahovacích služieb zaujala nechajte si vypracovať bezplatnú, nezáväznú cenovú ponuku. Prosím, vyplňte tieto základné informácie a my vám v priebehu 24 h zavoláme späť a dohodneme podpobnosti.

Osobné informácie

Doplňujúce informácie

Ďalšie veci na sťahovanie
Garáž
Pivnica
Klavír / Piáno
Ďalšie sťahovacie služby
Baliaca služba
Montáž / demontáž nábytku
Čistenie

Doplňujúce nepovinné informácie