Profesionálne sťahovanie firiem a kancelárií| MP Sťahovanie

Sťahovanie firiem a kancelárií

Nerobte si starosti a všetko nechajte na nás. Sme profesionálna sťahovacia firma, ktorá sa okrem sťahovania bytov a domov sústredí aj na sťahovanie firiem, kancelárií, či rôznych inštitúcii. Vieme hravo zabezpečiť prepravu rôzneho nákladu, či už ide o prevoz kancelárskeho nábytku, spotrebičov, ťažkých bremien, materiálu alebo iného vybavenia kancelárskych priestorov. Poskytujeme aj poradenstvo a rôzne doplnkové sťahovacie služby ako demontáž a montáž kancelárskeho nábytku, inštaláciu a odinštalovanie spotrebičov, balenie nábytku do prepravných obalov, ktoré zabraňujú ich poškodeniu, balenie vybavenia kancelárie (šanóny, kancelárske potreby, atď.) do sťahovacích krabíc, vypratávanie priestorov alebo odvoz a likvidácia starého nepotrebného kancelárskeho nábytku, spotrebičov, či iných zvyškov po sťahovaní. Všetky prepravované veci vždy starostlivo zabezpečíme, aby sme predišli ich poškodeniu. Môžete sa na nás stopercentne spoľahnúť, vaše veci presťahujeme rýchlo, profesionálne, za dobrú cenu a najmä bez starostí!

Neváhajte sa na nás obrátiť, radi vám so všetkým poradíme a vymyslíme vám kompletný sťahovací plán. Všetky problémy spojené so sťahovaním kancelárie a prepravou všetkých vecí vyriešime za vás.

Majte len tie najväčšie očakávania a my ich naplníme!

Ponúkame komplexné sťahovacie služby aj poradenstvo

Chystáte sa sťahovať do novej kancelárie a potrebujete kompletne vypratať kancelárske priestory a previezť všetko vybavenie na nové miesto? Potrebujete previezť kancelársky nábytok? Kúpili ste nové vybavenie do kancelárie a potrebujete ho doviezť? Zariaďujete si kanceláriu alebo vás čaká rekonštrukcia a potrebujete prepraviť nábytok, spotrebiče, pracovné zariadenia, ťažké bremená, alebo iný náklad? Potrebujete odviezť staré nepotrebné vecí, ktoré vám v kancelárii ostali po sťahovaní? Plánujete presťahovať svoju firmu do zahraničia alebo iba v rámci Slovenska či vášho mesta? Čaká vás sťahovanie vašej spoločnosti, inštitúcie, alebo iba potrebujete presťahovať ťažké veci v rámci jednej budovy?

Neváhajte nás kontaktovať, radi vám so všetkým poradíme a presťahujeme vás a pomôžeme vám s prepravou čohokoľvek. Všetky problémy spojené so sťahovaním vyriešime za vás.

Majte len tie najväčšie očakávania a my ich naplníme!

Ste na tom správnom mieste - my urobíme všetko za vás. Vyriešime každý problém a zabezpečíme hladký priebeh vášho sťahovania. Je pre nás hračka:

 Sťahovanie kancelárii, kancelárskych priestorov, firiem, inštitúcií
 Preprava kancelárskeho nábytku, elektrických spotrebičov a ďalšieho vybavenia kancelárie
 Prevoz ťažkých a veľkých bremien, preprava nadrozmerného tovaru
 Odvoz starého nepotrebného kancelárskeho nábytku, elektrospotrebičov
 Ekologická likvidácia spotrebičov, nábytku a nepotrebných vecí
 Inštalácia alebo demontáž elektrických spotrebičov
 Montáž a demontáž nábytku, skriniek, stolov alebo iného vybavenia kancelárie
 Zabalenie nábytku alebo iného kancelárskeho vybavenia do prepravného obalu, ktorý ho chráni pred poškodením
 Zbalenie všetkých prepravovaných kancelárskych vecí do našich krabíc a iných prepravných obalov
 Kompletné vynosenie sťahovaných vecí, ich rozmiestnenie na vami určené miesto

Toto všetko a ešte omnoho viac pre vás vedia zabezpečiť naši šikovní vyškolení pracovníci. Všetky problémy spojené so sťahovaním vyriešime za vás.

Rýchlo, spoľahlivo, za dobrú cenu a najmä bez starostí!Aký je postup?

Všetky veci opatrne a expresne presťahujeme.

Presťahujeme Vám a preto sme Radi vám poradíme vo všetkom, aby ste na niečo nezabudli.

Cenník

Cenu sťahovania vášho bytu alebo rodinného domu prispôsobíme presne Vašim potrebám po nezáväznej oblhiadke, ktorú máte VŽDY ZADARMO


Cena je orientačná.
Cena obsahuje všetky baliace práce, demontáž, montáž nábytku a jeho nosenie.
Neúčtujeme si príplatok za schody ani prejdené vzdialenosti v rámci sťahovania.
Cena neobsahuje dopravu, baliaci materiál ani stojné sťahovacieho automobilu, ktoré je 15 € / hodina, kde prvá hodina je zdarma.
Minimálna cena za stahovania je cena za stahovanie 1 izboveho bytu.

Doplnkové služby

Poskytujeme bezplatne vlastné krabice a možnost balenie nábytku, elektroniky prípadne iných cenností. Zabezpečujeme aj likvidáciu starého nábytku, vybavenia a jeho odvoz.

Služby

Pre váš komfort ponúkame komplexné sťahovacie služby aj poradenstvo.
Môžete sa na nás stopercentne spoľahnúť, vaše veci presťahujeme rýchlo, profesionálne, za dobrú cenu a najmä bez starostí!

Majte len tie najväčšie očakávania a my ich naplníme!
Sme tu pre vás 7 dni v týždni 24h denne.

Neváhajte nás kontaktovať

NEZÁVÄZNÁ CENOVÁ KALKULÁCIA

Ak vás naša ponuka sťahovacích služieb zaujala nechajte si vypracovať bezplatnú, nezáväznú cenovú ponuku. Prosím, vyplňte tieto základné informácie a my vám v priebehu 24 h zavoláme späť a dohodneme podpobnosti.

Osobné informácie

Doplňujúce informácie

Ďalšie veci na sťahovanie
Garáž
Pivnica
Klavír / Piáno
Ďalšie sťahovacie služby
Baliaca služba
Montáž / demontáž nábytku
Čistenie

Doplňujúce nepovinné informácie