Odvoz nábytku a likvidácia nábytku Bratislava a okolie | MP Sťahovanie

Odvoz nábytku a likvidácia nábytku Bratislava a okolie

Kúpili ste novú sedačku, obývačkovú zostavu, skriňu, posteľ, spotrebič alebo iné vybavenie domácnosti a potrebujete sa zbaviť starého nepotrebného nábytku, ale nezmestí sa vám do auta? Potrebujete odviezť nadrozmerný náklad ale vaše auto vám na to nestačí? Rekonštruujete byt, dom, kanceláriu alebo ich nanovo zariaďujete a potrebujete zlikvidovať nepotrebné veci? Neviete si rady, ako správne ekologicky zlikvidovať spotrebiče alebo iné vybavenie domácnosti, či kancelárie? Neváhajte nás kontaktovať, radi vám so všetkým poradíme a pomôžeme vám s odvozom a likvidovaním čohokoľvek. Všetky problémy spojené s odvozom a likvidáciou zariadenia vyriešime za vás.

Majte len tie najväčšie očakávania a my ich naplníme!

Ponúkame komplexné sťahovacie služby a poradenstvo, balenie nábytku, spotrebičov alebo všetkých ostatných sťahovaných vecí

Sme profesionálna sťahovacia firma, ktorá sa okrem sťahovania priestorov sústredí aj na prepravné služby a likvidáciu nepotrebného nábytku, spotrebičov a vybavenia domácnosti, ktoré vám ostalo po sťahovaní. Poskytujeme aj poradenstvo a rôzne doplnkové sťahovacie služby ako demontáž nábytku, odinštalovanie spotrebičov, vypratávanie priestorov alebo odvoz a likvidácia starého nepotrebného nábytku, spotrebičov, či iných zvyškov po sťahovaní alebo rekonštrukcii priestoru.

Ak potrebujete zabezpečiť odvoz a likvidáciu nábytku alebo spotrebičov ste na tom správnom mieste - my urobíme všetko za vás. Je pre nás hračka:

 Odvoz starožitností, starého nepotrebného nábytku, elektrospotrebičov
 Preprava nábytku, spotrebičov, ťažkých bremien
 Ekologická likvidácia spotrebičov, nábytku a nepotrebných vecí
 Inštalácia alebo demontáž elektrických spotrebičov
 Montáž a demontáž nábytku, skriniek, postelí


Toto všetko a ešte omnoho viac pre vás vedia zabezpečiť naši šikovní a vyškolení pracovníci. Všetky problémy spojené s odvozom a likvidáciou nábytku, spotrebičov alebo iného vybavenia domácnosti, či kancelárie vyriešime za vás.

Rýchlo, spoľahlivo, za dobrú cenu a najmä bez starostí!

Doplnkové služby

Poskytujeme bezplatne vlastné krabice a možnost balenie nábytku, elektroniky prípadne iných cenností. Zabezpečujeme aj likvidáciu starého nábytku, vybavenia a jeho odvoz.

Služby

Pre váš komfort ponúkame komplexné sťahovacie služby aj poradenstvo.
Môžete sa na nás stopercentne spoľahnúť, vaše veci presťahujeme rýchlo, profesionálne, za dobrú cenu a najmä bez starostí!

Majte len tie najväčšie očakávania a my ich naplníme!
Sme tu pre vás 7 dni v týždni 24h denne.

Neváhajte nás kontaktovať

NEZÁVÄZNÁ CENOVÁ KALKULÁCIA

Ak vás naša ponuka sťahovacích služieb zaujala nechajte si vypracovať bezplatnú, nezáväznú cenovú ponuku. Prosím, vyplňte tieto základné informácie a my vám v priebehu 24 h zavoláme späť a dohodneme podpobnosti.

Osobné informácie

Doplňujúce informácie

Ďalšie veci na sťahovanie
Garáž
Pivnica
Klavír / Piáno
Ďalšie sťahovacie služby
Baliaca služba
Montáž / demontáž nábytku
Čistenie

Doplňujúce nepovinné informácie