Sťahujete sa? Potrebujete sa zbaliť - Balenie nábytku | MP Sťahovanie

Balenie nábytku

Sťahujete sa do nového priestoru a potrebujete kompletne zabaliť všetok nábytok, aby ste predišli jeho poškodeniu počas prenosu a prepravy? Potrebujete zabaliť všetky sťahované veci zbaliť svoje veci do sťahovacích krabíc a nestíhate alebo sa vám do toho nechce? Potrebujete prepraviť nábytok, spotrebiče, pracovné zariadenia, ťažké bremená, alebo iný náklad a chcete zamedziť jeho poškodeniu? Plánujete sa sťahovať v rámci svojho mesta, v rámci Slovenska alebo dokonca do zahraničia? Neváhajte nás kontaktovať, radi vám so všetkým poradíme a pomôžeme vám so presťahovaním, obalením všetkých sťahovaných vecí do príslušných sťahovacích obalov alebo sťahovacích krabíc. Všetky problémy spojené s kompletným obalením nábytku, spotrebičov, alebo iných prepravovaných vecí, či zabalením vašich osobných vecí vyriešime za vás.

Majte len tie najväčšie očakávania a my ich naplníme!

Ponúkame komplexné sťahovacie služby a poradenstvo, balenie nábytku, spotrebičov alebo všetkých ostatných sťahovaných vecí

Nerobte si starosti a všetko nechajte na nás. Sme profesionálna sťahovacia firma, ktorá sa okrem sťahovania bytov, domov a kancelárií sústredí aj na kompletné balenie prepravovaných vecí a následný odvoz rôzneho nákladu, či už ide o prevoz nábytku, spotrebičov, ťažkých bremien, materiálu alebo iného vybavenia bytu, domu, kancelárie alebo inej inštitúcie. Poskytujeme aj poradenstvo a rôzne doplnkové sťahovacie služby ako demontáž a montáž nábytku, inštalácia a odinštalovanie spotrebičov. Zabezpečíme kompletné zabalenie všetkých prepravovaných vecí do prepravných obalov, ktoré zabraňujú ich poškodeniu, balenie osobných vecí do sťahovacích krabíc, vypratávanie priestorov alebo odvoz a likvidácia starého nepotrebného nábytku, či spotrebičov. Všetky prepravované veci vždy starostlivo zabezpečíme, aby sme predišli ich poškodeniu.

Ak potrebujete zabezpečiť sťahovanie a balenie nábytku, spotrebičov, alebo iného nákladu v rámci svojej obce, mesta, Slovenska alebo aj v zahraničí, ste na tom správnom mieste - my urobíme všetko za vás. Je pre nás hračka::

 Zabalenie nábytku alebo iného vybavenia domácnosti do prepravného obalu, ktorý ho chráni pred poškodením
 Zbalenie všetkých osobných vecí do našich krabíc a iných prepravných obalov
 Odvoz nábytku, elektrických spotrebičov, alebo iného nákladu
 Prevoz ťažkých a veľkých bremien, preprava nadrozmerného tovaru
 Sťahovanie nábytku, bytov, domov, firiem, inštitúcií
 Inštalácia alebo demontáž elektrických spotrebičov
 Montáž a demontáž nábytku, skriniek, postelí
 Kompletné vypratávanie priestorov, domov, bytov, kancelárií, pivníc, starších nehnuteľností a iných priestorov
 Odvoz starožitností, odvoz starého nepotrebného nábytku, elektrospotrebičov
 Ekologická likvidácia spotrebičov, nábytku a nepotrebných vecí


Toto všetko a ešte omnoho viac pre vás vedia zabezpečiť naši šikovní a vyškolení pracovníci. Všetky problémy spojené s balením nábytku, spotrebičov a iných prepravovaných vecí do prepravných obalov alebo sťahovacích krabíc vyriešime za vás.

Rýchlo, spoľahlivo, za dobrú cenu a najmä bez starostí!

Doplnkové služby

Poskytujeme bezplatne vlastné krabice a možnost balenie nábytku, elektroniky prípadne iných cenností. Zabezpečujeme aj likvidáciu starého nábytku, vybavenia a jeho odvoz.

Služby

Pre váš komfort ponúkame komplexné sťahovacie služby aj poradenstvo.
Môžete sa na nás stopercentne spoľahnúť, vaše veci presťahujeme rýchlo, profesionálne, za dobrú cenu a najmä bez starostí!

Majte len tie najväčšie očakávania a my ich naplníme!
Sme tu pre vás 7 dni v týždni 24h denne.

Neváhajte nás kontaktovať

NEZÁVÄZNÁ CENOVÁ KALKULÁCIA

Ak vás naša ponuka sťahovacích služieb zaujala nechajte si vypracovať bezplatnú, nezáväznú cenovú ponuku. Prosím, vyplňte tieto základné informácie a my vám v priebehu 24 h zavoláme späť a dohodneme podpobnosti.

Osobné informácie

Doplňujúce informácie

Ďalšie veci na sťahovanie
Garáž
Pivnica
Klavír / Piáno
Ďalšie sťahovacie služby
Baliaca služba
Montáž / demontáž nábytku
Čistenie

Doplňujúce nepovinné informácie